KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14023614
nr 1402 3614
Björn Julin
(1902-1971), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 23x35cm, yttermått inklusive ram: 31x44cm
Björn Julin, svensk målare född 1902, död 1971.
Utrop:
300 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:59:06